Samoopalovací krémy – bezpečná cesta k opálené pokožce
Sponzorované odkazy:
Opálená pokožka vypadá zdravě, mladistvě a hladce. Ani v dnešní době trend zlatavé pokožky neodeznívá. Opalování však bohužel patří mezi činnosti, kterým bychom se s ohledem na naše zdraví měli raději vyhnout. Spálení a poškození pokožky či dokonce zhoubná rakovina, to vše nás může kvůli slunění potkat. Myslete na své zdraví a získejte sexy bronzovou kůži za pomoci zdraví nezávadných přípravků.
Smyslně opálená
Použití samoopalovacích prostředků je obvykle velmi jednoduché a v porovnání s hodinami strávenými na sluníčku také rychlé. Takzvané samoopalováky oceníme hlavně mimo letní sezónu, kdy nemáme možnost jít se slunit. Pořídit si samoopalovací prostředek se navíc obvykle vyplatí i finančně. Navštěvování solária, což je druhou variantou v chladném ročním období, nás přijde na více peněz než kvalitní bronzující prostředek.
Jen si vyberte
Na trhu je dostupná široká škála samoopalovacích prostředků od různých značek v různé cenové relaci. Liší se od sebe způsobem aplikace a také intenzitou opálení, které slibují. Můžeme si dopřát lehké tónování pokožky, ale i intenzivní bronzové opálení. Důležité je dodržovat postup uvedený na přípravcích a používat je pouze k tomu, k čemu jsou určené. To znamená především nepoužívat přípravky na tělo zároveň i na obličej. Ten si zaslouží samoopalovací prostředek k tomu přímo určený.
Velký rozdíl pocítíme také v různé aplikaci přípravků. Setkáme se se samoopalovacími krémy a mléky, které se aplikují jako klasické krémy s tím, že je více potřeba dbát na rovnoměrnost nanášené vrstvy. Jedná se však o oblíbenou a pro mnoho lidí schůdnou variantu. Setkáme se také se spreji, které je někdy někdy nutné ještě po pokožce rozetřít. U samoopalovacích sprejů to chce trochu cviku a zkušeností, abychom si na těle nenapáchali škody v podobě oranžových fleků či naopak bílých míst.
Vyzkoušejte také samoopalovací ubrousky, jejichž aplikace je velmi snadná a příjemná. Hodit se navíc můžou i na dovolených. Díky snadné manipulaci si ji oblíbíme a budeme používat pravidelně.
Aplikujte správně
Samoopalovací prostředky můžeme nanášet pravidelně a udržovat si tak intenzivní opálení. Na začátku bude vhodné dopřát si intenzivní peeling, aby pokožka lépe chytla barvu a zamezilo se následným barevným nerovnoměrnostem. Před každou další aplikací by kůže měla být čistá a suchá.
Článek Samoopalovací krémy – bezpečná cesta k opálené pokožce byl publikován 15. září 2010 v 00.00 v rubrice Krása. Autorem článku je Šárka Rychtářová. Pro diskusi slouží komentáře (0).
Podobné články
- Samoopalovací přípravek či solárium? 15.05.2013 12.00
- Opalovací krém daylong – opalujte se zdravě 28.06.2012 15.00
- BB krém aneb jak mít krásnou pleť? 14.07.2013 12.00
- Depilační krém – zbavte se nežádoucích chloupků raz dva! 14.07.2012 14.00
- Samoopalovací sprej – zapomeňte na škodlivé sluneční záření 03.07.2012 23.00
Top 10
- Leukocyty – zvýšené množství v krvi a moči
- Kronova nemoc - choroba zažívacího ústrojí
- Pásový opar – příznaky a léčba
- Péče o zuby začíná již v dětském věku
- Mononukleóza – nemoc (nejen) z líbání - II. díl
- Jak chránit svou pokožku na cestách
- Posilněte svou imunitu na zimu - buďte zdraví jako rybičky!
- Posílení imunitního systému u dětí
- Otužování - jak začít a postupně si tak posilovat imunitu
- Problém, o kterém se nemluví - bolesti kostrče I. díl
Tagy
dieta úpal, úžeh mononukleóza péče o chrup, strava imunita kosmetika hubnutí zdraví
Doporučujeme
Magazín Uzdravim.cz se tématikou zdraví a nemoci, zdravotní problémy.